Laatste nieuws

Bekijk het laatste nieuws

Meer nieuws

Thursday 26 January

Nomineer jouw vrouw van het jaar

Thursday 12 January

Internationaal zakendoen: waar begin je?

Thursday 01 December

Hoe start je met circulair ondernemen?

Monday 28 November

Behalen certificaat Keurmerk Veilig Ondernemen voor bedrijventerreinen in de gemeente Hardenberg

Thursday 24 November

Ondernemen is uitdagender dan ooit

Wednesday 02 November

Hoe onderneem je stressbestendig?

Thursday 06 October

Hoe behoud je personeel?

Friday 23 September

Maak kennis met Ondernemerskring BBNH

Tuesday 20 September

Druk bezochte Open Bedrijvendag Hardenberg

Tuesday 13 September

Hoe werk je succesvol met een flexibele schil? 7 tips van 2 Hardenbergse ondernemers

Volgende evenementen

Bekijk de aankomende evenementen

WALKING DINNER

‘Wij zijn trots op jullie’! Ondernemen doe je niet zomaar, daar is lef, durf en uithoudingsvermogen voor nodig.
Lees verder

Contact

Vragen of opmerkingen?

Contact opnemen